0

کلاهبرداری‌های میلیونی در بخت‌گشایی اینترنتی

دسته بندی ها : کلاهبرداری رمالی و دعانویسی 24 مرداد 1395 مدیر سایبرلا 977 بازدید

زن جوانی که با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی رمالی به بهانه بخت‌گشایی دختران جوان و شکستن طلسم زندگی، میلیون‌ها تومان کلاهبرداری کرده است توسط مأموران کلانتری نیاوران دستگیر شد.

به گزارش ایران، زن و شوهر جوانی که برای رفع مشکلات زندگی‌شان به رمال اینترنتی مراجعه کرده بودند درباره کلاهبرداری چند میلیون تومانی به پلیس گفتند: از طریق اینترنت، با وبلاگ زنی به نام استاد «مرسانا ارژینا» آشنا شدیم؛ این زن در سایت خود ادعا کرده بود که با طلسم و جادو می‌تواند مشکلات افراد را رفع کند و خوشبختی را به زن و شوهران و دختران جوان برگرداند. به همین خاطر ما هم برای حل مشکلات خانوادگی‌مان، از طریق شماره تلفن اعلام شده در وبلاگ با این خانم تماس گرفتیم و او گفت که در قبال دریافت چند میلیون تومان می‌تواند با جادو، طلسم مشکلات ما را بشکند. پس از توافق در این‌باره و در مرحله اول، او صفحه‌ای فلزی منقوش به تعدادی اشکال و نقوش نامفهوم را از طریق پیک برای ما فرستاد و ما در ازای آن دو میلیون تومان پرداختیم. او سپس در تماس تلفنی از ما خواست که این صفحه را در خانه نگهداری کنیم تا گرفتاری‌هایمان برطرف شود. اما از آنجا که مشکلات‌مان برطرف نشد دوباره با «مرسانا ارژینا» تماس گرفتیم که این‌بار نیز مبلغ دیگری برای شکستن طلسم‌ها درخواست کرد.

این بار نیز با گرفتن 7 میلیون تومان، تصاویر اشیای مختلفی مثل پارچه‌هایی با نوشته‌هایی نامفهوم، مایعات و مواد مختلف برای ما ارسال کرد. اما وقتی هیچکدام از مشکلات ما با این جادوها برطرف نشد، با آن خانم تماس گرفته و اعتراض کردیم اما او بعد از ناسزاگویی تلفن را قطع کرد و دیگر جوابمان را نداد.

در پی شکایت این زوج جوان به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند و تحقیق برای شناسایی و دستگیری این زن را آغاز کردند.

آنها دریافتند این زن با تبلیغاتی درخصوص طلسم جذابیت و جلب توجه، طلسم بخت‌گشا و کارگشا، طلسم عشق و محبت، باطل کردن سحر و زبان‌بند و طلسم رفع گرفتاری و مشکلات، نقشه کلاهبرداری‌های میلیونی‌اش را اجرا می‌کند.

با ردیابی‌های پلیسی، هویت واقعی این زن معروف به استاد «مرسانا ارژینا» به نام سمانه که ساکن محله سیدخندان بود شناسایی و مأموران رمال 33 ساله را دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس با بررسی حساب‌های بانکی متهم، موفق به شناسایی زنان و دخترانی شدند که در دام زن رمال گرفتار شده بودند.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف‌وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در این‌باره گفت: با توجه به شناسایی تعدادی از شاکیان و مالباختگان با دستور بازپرس پرونده، وبلاگ این زن مسدود شد و متهم پرونده نیز برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم ارتکابی دراختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.سرهنگ یوسف‌وند از افرادی که به این شیوه، هدف کلاهبرداری قرار گرفته‌اند خواست تا به پایگاه یکم پلیس آگاهی واقع در اتوبان شهید صدر مراجعه کنند.

مدیر سایت سایبرلا
مدیر سایبرلا

مدیر سایت سایبرلا

برای مشاهده مطالب سایت از طریق کانال تلگرام می توانید عضو کانال سایبرلا شوید! عضویت در کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 × یک =

  لینک کوتاه :

  عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

  با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!