پرونده کلاهبرداری‌های اینترنتی فقط با اعلام شکایت مال باختگان بررسی می‌شود

پرونده کلاهبرداری‌های اینترنتی فقط با اعلام شکایت مال باختگان بررسی می‌شود

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در خصوص کلاهبرداری های رخ داده در فضای مجازی اظهار کرد: با توجه به اینکه انجام خرید و فروش کالاها در فضای مجازی صورت می‌گیرد، تخلف‌هایی نیز در این زمینه مشاهده می‌شود. خریدارانی که وجهی از آن‌ها توسط شرکت‌ها در سایت‌های مجازی دریافت شده و هیچ کالایی بابت وجه پرداختی به دستشان نرسیده است، باید گزارش این تخلفات و شکایت خود را به دادسراها اعلام کنند تا با دستور مقامات قضایی پرونده‌ها به جریان بیفتد و در پی آن افراد متخلف شناسایی و دستگیر شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کاظمی در پایان گفت: مال باختگان تنها باید با مراجعه به دادسراها و اعلام شکایت کتبی، پرونده خود را به جریان بیاندازند و پلیس فتا در این صورت و با دستور مقامات قضایی برای رسیدگی به شکایات مردمی و دستگیری مجرمان و کلاهبرداران اینترنتی اقدام خواهد کرد.

 

یک نظر

  1. سلام خسته نباشید ..اگر با دختری برای ازدواج آشنا بشیم و به بهانه های متفاوت اخاذی کند در تلگرام و حتی تلفنی صحبت کنیم و عکس های متفاوت بفرستد و در پایان بلاک کند ..باید چکار کنیم و به کجا مراجعه کنیم ..کلاهبرداری کرده است ..لطفا راهنمایی کنید..ممنون

     

پاسخی بنویسید