0

فروش محصول به صورت قرعه کشی / راه اندازی سایت قرعه کشی

0
0

با سلام

آیا اگر سایتی اقدام به فروش محصولات نمایید به این صورت که برای یک محصول مبلغ خیلی ناچیز واریز شود توسط هر کاربر و درصورتی که مبلغ های واریز شده به حد نصاب برسد بین واریز کنندگان وجه قرعه کشی شود و محصول به یک نفر به صورت تصادفی تعلق بگیرد ایا عملکرد این سایت مجاز بوده و قانونی می باشد؟ درگاه پرداخت و نماد اعتماد الکترونیک به این سایت باید تعلق بگیرد؟

 

  • You must to post comments
0
0

سلام

بطور کلی فروش کالا از طریق قرعه کشی ممنوع است.

  • ماده 69 قانون نظام صنفی – فروش کالا از طریق قرعه‌کشی ممنوع است. مرتکبین علاوه بر جبران خسارت وارده، به جریمه‌ای معادل سه برابر مبالغ دریافتی محکوم خواهند شد
  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer

Please first to submit.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!