مشکلات روشن دلان در برداشت وجه و کلاهبرداری از آنان!!!

مشکلات روشن دلان در برداشت وجه و کلاهبرداری از آنان!!!

رئیس پلیس فتا استان البرز با اشاره به مشکلات روشن دلان در استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک گفت: شخصی که از اعتماد یک روشن دل سوءاستفاده کرده بود و از حساب وی برداشت غیر مجاز داشت از سوی پلیس فتا دستگیر شد.

به گزارش سایبرلا به نقل از پلیس فتا: اقبالی در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه روشن دلی 80 ساله با در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر اینکه از حساب وی مبلغ 8 میلیون و 500 هزار ریال کسر شده است مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا با انجام برخی اقدامات تخصصی پلیسی متهم با هویت س د ساکن یکی از مناطق ساوجبلاغ  شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر  و به مقر پلیس فتا منتقل گردید.

رئیس پلیس فتا استان البرز ادامه داد: پس از انجام تحقیقات متهم به بزه انتسابی معترف و عنوان داشت که وی در آژانس مشغول به کار بوده و چند بار شاکی را به مقصد رسانده بود که به دلیل نابینا بودن شاکی وی کارت عابر بانکش را برای خرید در اختیارش قرار می‌داده که متهم پس از گذشت چندین ماه با استفاده از مشخصات کارت و رمز اقدام به خرید شارژ می‌نمود، لذا با تکمیل تحقیقات متهم به دادسرا برای اقدامات مقتضی منتقل گردید.

 

بدون نظر

پاسخی بنویسید