قربانی شدن زن جوان به خاطر انتقام پدر زن از داماد خانواده

قربانی شدن زن جوان به خاطر انتقام پدر زن از داماد خانواده

 رییس پلیس فتای استان یزد گفت: پدر ۵۶ ساله احساساتی را که با نیت انتقام اقدام به مزاحمت، تهدید و اسیدپاشی در فضای مجازی و حقیقی می‌نمود از سوی پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سایبرلا به نقل از پلیس فتا: سرگرد مرتضی ابوطالبی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با مراجعه خانمی به هویت م.ر اهل و ساکن یزد به این پلیس و ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر اینكه، شخصی در فضای مجازی و در شبکه‌های مختلف اجتماعی برای بنده ایجاد مزاحمت نموده است و اعلام نموده که از بنده عکس و فیلم دارد و آنها را می‌خواهد پخش کند و چند نفر از دوستانم را نیز در فضای مجازی از این طریق نسبت به من بدبین نموده و به آنها نیز گفته که از بنده عکس و فیلم دارد و قصد آبروریزی برای بنده را دارد در این راستا پرونده در این پلیس تشکیل و در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شاکیه در اظهارات خود اعلام نموده بود که این مزاحمت‌ها نیز در فضای حقیقی نیز ادامه داشته و با ریختن اسید بر روی خودرو‌، شكستن شیشه منزل وی و ارتباط با چند نفر از دوستان شاکیه، زندگی را برای وی سخت كرده است کارشناسان این پلیس روش‌های مختلفی برای مشخص شدن هویت متهم بكار بردند که با تلاش شبانه روزی کارشناسان این پلیس موفق به كسب شماره سیم كارت متهم شدند.

سرگرد ابوطالبی ادامه داد: با بررسی سیم کارت متهم مشخص شد که این شماره فقط بر روی یک گوشی فعال شده است و تمامی مشخصات مالک آن نیز جعلی می‌باشد. ولی در روند بررسی شماره مورد نظر و اقدامات تخصصی از این طریق، ایمیل وی استخراج و هویت واقعی متهم كسب گردید، که با هماهنگی‌های قضایی متهم به هویت م.ر ۵۶ ساله، بازنشسته و فوق لیسانس دستگیر و به این پلیس دلالت داده شد.

رییس پلیس فتای استان یزد در پایان اذعان نمود‌: با توجه به دستور مقام قضایی گوشی‌های متهم توقیف و در آزمایشگاه ادله این پلیس مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت. متهم در ابتدا بزه انتسابی را انکار که بعد از مواجهه شدن با ادله و مستندات استخراج شده توسط آزمایشگاه ادله دیجیتال این پلیس لب به اعتراف نمود و اعلام نمود که این خانم چند ماه پیش صیغه داماد بنده شده که دخترم متوجه این موضوع می‌شود و با وجود یک فرزند ۴ ساله زندگیشان را به نابودی کشانده و باعث شده است که دخترم از دامادمان طلاق بگیرد و بنده نیز از این طریق خواستم که زندگی وی را نیز خراب کنم که متهم پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان یزد دلالت گردید.

 
کانال تلگرام وکیل جرایم رایانه ای و اینترنتی سینما وکیل - سینما حقوق

بدون نظر

پاسخی بنویسید