0

انتشار نسخه 2 سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی تخصصی انفورماتیک سال 1399

دسته بندی ها : تعرفه سازمان نظام صنفی رایانه ای 23 شهریور 1399 مدیر سایبرلا 2039 بازدید
تعرفه نرخ پایه خدمات فنی تخصصی انفورماتیک سال 1399 (نسخه دوم)

نسخه دوم سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی تخصصی انفورماتیک سال 1399 سازمان نظام صنفی رایانه ای منتشر شد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در راستای اجرای وظایف محوله قانونی خود مطابق سال‌های پیشین، نسخه 1 از سند تعرفه را با موضوع «تعیین مبانی قیمت گذاری خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات»، طی یک فرآیند علمی و با مشارکت و همکاری کارشناسان رسمی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات تدوین و در اردیبهشت ماه سال جاری منتشر کرد. در این سند نرخ خدمات نسبت سال گذشته 41% افزایش داشت.

علی آذرکار دبیر کارگروه تعرفه در شرح تغییرات اعمال شده در در نسخه 2 این سند به اعمال آخرین اصلاحات مصوبات شورای عالی کار و هیات وزیران در خصوص نرخ حقوق و دستمزد سال 1399، اصلاح ضرایب مربوط به نحوه محاسبه نفر-ساعت عناوین شغلی و تعریف شرایط و چارچوب ارائه خدمات پشتیبانی محصولات نرم‌افزاری و نحوه محاسبه آنها، اشاره داشت و اضافه کرد: «تلاش کارگروه تعرفه بر این بوده که در نسخه جدید سند، منافع کارفرما و پیمانکار تواماً لحاظ شده تا بتوان استفاده از این سند را در کل صنعت توسعه داد.»

نسخه‌های جدید این سند طی سال جاری، با توجه به نظرات کارشناسی کمیسیون‌های سازمان، درخواست‌ها و بازخوردهای خبرگان، به‌روزسانی و ارائه خواهد شد.

همچنین به منظور اصلاح و بهبود مستمر سند، از همه ذی‌نفعان درخواست می‌شود نظرات و پیشنهادهای خود را به پست الکترونیکی tarrifs@irannsr.org ارسال کرده تا در تدوین نسخه‌های بعدی مد نظر قرار گیرد.

دانلود تعرفه نرخ پایه خدمات فنی – تخصصی انفورماتیک (نسخه دوم سال 1399)

مرجع صادر کننده : سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور

تاریخ تصویب : تابستان 1399

تاریخ ابلاغ :  – – –

تاریخ اعتبار : 29 اسفندماه 1399

برای دانلود تعرفه نرخ پایه خدمات فنی – تخصصی انفورماتیک در سال های مختلف 1390 ، 1391 ، 1392 ، 1393 ، 1394 ، 1395 ، 1396 ، 1397 ، 1398 و 1399 اینجا کلیک نمایید.

مدیر سایت سایبرلا
مدیر سایبرلا

مدیر سایت سایبرلا

برای مشاهده مطالب سایت از طریق کانال تلگرام می توانید عضو کانال سایبرلا شوید! عضویت در کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پانزده + 16 =

  لینک کوتاه :

  عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

  با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!